Co mne potkalo v terénu

03.05.2022
V minulém týdnu jsem byl požádán ☎️novou rodinou abych se zastavil na kafíčko a popovídal něco více o životním pojištění a investicích. Tato rodina se chtěla přesvědčit o tom, že to co mají sjednané ( životní pojištění, pojištění majetku, investice ...) je nastavené správně. Něco bylo sjednáno samostatně na internetu a něco přes nějakého poradce, kterého už nikdy neviděli. Prvně jsme si jen povídali všeobecně ale postupně pan 👨domácí začal nosit smlouvy a chtěl vědět více a více. Zjistili jsme společně, že o sjednaných smlouvách nemají téměř žádné 🤨informace i když před mojí návštěvou si mysleli pravý opak. Po prvotním seznámení a letmém náhledu na smlouvy jsme se dohodli, že to bude 100% chtít podrobnější analýzu a následné profesionální vyhodnocení. Podotýkám, že ihned jsem klienty upozornil, že nic v tomto okamžiku nebudeme měnit či dokonce rušit -což bylo pro pána překvapující, protože právě proto se dlouhou dobu snažil vše řešit sám bez osobního (rodinného) poradce. Je třeba vše nastudovat, vyhodnotit, pochopit očekávání, potřeby a cíle celé rodiny. No a to co mne zaskočilo při odchodu nejvíce, tak byla informace, kterou dlouho nechtěli říci. Cituji klienta ,, já pracuji jako hasič, žena je chemička a jedno z dětí je sportovec na vrcholové úrovni a to proč jsem nechtěl o tom hovořit je proto, že jsem nikdy nechtěl žádné výluky či rizikové příplatky ". Šok a údiv nad tím jak člověk neznalostí škodil sobě a své rodině-ještě, že se nic nestalo. 
Nyní již vím, že nás čeká spousta práce🧑‍💻 a těší mne to, že klient několikrát volal (za týden) a žádal o to abychom vše dali dopořádku a abych se o jeho rodinu staral dlouhodobě (nejvíce překvapil tím, že vše řekl kolegům v práci a ti projevili zájem o seznámení s mojí činností).
Věřím, že vše se nám povede a budu mít další spokojené klienty. 
Nemáte to podobně?

#financniporadce #financnianalyza #poradenstvi #profesional #zivotnipojisteni #rizikovepojisteni #rodina #rizika #investice #inflace #spoluprace #nemoc #uraz #smrt #budoucnost #duvera #znalosti #Czech #czechrepublic #happy #armada #hasici #policie #vezenskasluzba #zasahovajednotka #zachranari #celnisprava #doporuceni #ekonomika #financnigramotnost