Finanční poradce, který vám pojistné smlouvy nastaví fakt správně

20.12.2022
Pár špatných vzpomínek na výčet všech strašlivých nehod, co člověka můžou potkat. Pachuť na jazyku, možná i husí kůže. Zhruba tohle si může vybavit a pocítit řada lidí v momentě, kdy někdo zmíní pojišťovacího poradce. A přece jsou mezi námi tací, kteří pojištění umí nastavit.
Nastavit tak, aby mělo hlavu, patu a smysl. Aby byl klient skutečně krytý a zároveň zbytečně nepřeplácel. 
                             Hledám pojišťováka zn. "spěchá"
Jedna rada hned na začátek: nejlepší čas vybrat si dobrého poradce máte právě tehdy, když se nic neděje. Kdy nikam nespěcháte/ nejedete/nic důležitého nezařizujete.
Jakékoliv pojištění není nic jiného než jistota, finanční polštář pro strýčka příhodu. Poradce není nepřítel, pojištění není zlo.
Na pojištění nemusíte nahližet jako na další způsob, jak se vás někdo snaží obrat o peníze. Pojistka je něco jako "daň za klidný spánek" A kvalitní poradce je ten, kdo vám klidné spaní dokáže zprotředkovat.
                CHCETE MÍT KRYTÁ ZÁDA VŽDY A PŘI VŠEM? 
                             POJĎME SI O TOM PROMLUVIT 

#financniporadce #financnianalyza #pojištění #pojistneplneni #pojistenimajetku #zivotnipojisteni #rizikovepojisteni #profesional #poradce #zivot #rodina #hasici #policiecz #armada #bezpecnostnisbor #czechrepublic #happy #benefity #ekonomika #collegascz #brno