Co mne potkalo v terénu 2.díl

10.05.2022
Mnoho klientů a sledujících mne oslovilo s přáním, abych pokračoval v psaní článku o rodině, která měla/má přání si dát své pojistné a investiční smlouvu do pořádku.👍 Pro ty co nečetli první zajímavý článek, tak zde je odkaz ://www.instagram.com/p/CdFcwlBtIo1/?igshid=YmMyMTA2M2Y=.
Od prvního setkání, kde jsme si hodně povídali o tom co mají sjednané, proč tyto produkty, kdo sjednával či doporučoval a kam rodina cílí jsme se posunuli dále. To nejdůležitější je si sednout a udělat vždy s klientem kvalitní a podrobnou finanční analýzu, která hodně napoví.🧑‍💻 V této rodině nám to strašně moc pomohlo, protože do této doby bylo mnoho otazníků. Bylo a je to vždy stejné-nedostatek informací (vědomosti, praxe, zkušenosti a profesionalita je od teď na mně abych s tímto byl vždy nápomocen). Uběhl již nějaký čas a tak stávající smlouvy jsem analyzoval 📊a na druhé návštěvě jsem vše rozebral, vysvětlil a nyní hledáme společně to nejvýhodnější pro všechny členy rodiny. Každý je individum a je třeba na toto vždy myslet - nelze něco nastavovat automaticky bez dostatku informací, protože takto pracují jiní ale JÁ NE❗Stále musím podotknout, že jsem nezrušil klientům do dnešního dne žádnou smlouvu - snaha je upravit, nově nastavit a pokud to nebude možné, tak až následně přistoupit k nějaké zásadnější změně v pojistných, investičních produktech. Už ale nyní víme, že díky povolání manželů, tak změna je nevyhnutelná-hasič,🧑‍🚒 chemička ( životní pojištění). Investiční produkty, které má rodina sjednané, tak aktivně řešíme, protože dle posledních výpisů jsme zjistili 🧐(ne)výnosnost, rizikovost, likviditu. V této době jsou investice žhavé téma a spousta lidí neví jak správně k tomu přistupovat. Aktivně řešíme, komunikujeme a já jsem moc rád a vděčný, že jsem měl/mám možnost pomoci této rodině. 

#financniporadce #financnianalyza #pojistneplneni #pojisteni #rodina #rizika #investice #inflace #spoluprace #nemoc #nebezpeci #uraz #smrt #profesional ##zivotnipojisteni #rizikovepojisteni #rezerva #hasici
#happy #policiecz #armada #vojsko #sporeni #sport #czech #czechrepublic #zajisteni #odpovednost #zlato #stribro