,, Za mě 10/10, David je schopný člověk, drží termíny, má snahu a je schopen nejen ušetřit ale i správně poradit ohledně výběru pojišťoven, pojistek a všeobecného finančního sektoru. Spolupráce trvá 3 roky a měnit nehodlám.´´

Tomáš P. - Olomouc.

Manažer

"S finančním poradenstvím pana Strnada jsme velice spokojeni. Otevřel oči jak mně, tak mému manželovi, který nikdy nebyl velkým změnám otevřen. Je opravdový a hlavně lidský profesionál ve světě financí, na kterého se můžeme kdykoliv obrátit. Děkujeme."

Eva a Jaromír V. - V. Meziříčí

Provozní - Obchodní zástupce

,, Po špatných zkušenostech s finančními poradci jsem poznal p. Davida Strnada..Jsem velmi spokojen s produkty a následným servisem,které diky p. Strnadovi mám já i moje rodina. Vřele doporučuji ´´

Roman H. - Jeseník

Konstruktér

,,Osobně mohu říci, že finanční poradce jsem neměl v lásce, ale po setkání s Davidem jsem názor změnil. Je to člověk na pravém místě a vždy se na něj mohu obrátit. Nemám problém jej doporučit kamarádům, kolegům a i všem ostatním. Děkuji Davide. "

Jiří K. - Brno

Důchodce

,,Pan Strnad nám udělal pořádek ve smlouvách a již můžeme říci, že platíme za to co vážně potřebujeme a spoříme tam kde to dává smysl. Jeho profesionalita a lidskost je na velice vysoké úrovni. Mohu jen doporučit. "

Lucie S. - Zlín

Prodavačka

Profesionální přístup v oblasti pojištění a finančního poradenství. Mohu jen doporučit.

👍 👍 👍Roman T. - Znojmo

Policista