Co s penězi, když inflace roste?

05.08.2022
Klienti ztrácejí chuť spořit a po několikáté v řadě považují za nejzajímavější možnost zhodnocení svých peněz drahé kovy. Čechy po dlouhá léta oblíbené stavební spoření pomalu, ale jistě ztrácí na atraktivitě. Shodný počet lidí uvádí za zajímavou možnost ukládání peněz i do penzijního spoření (zde je patrné, že stále mnoho klientů nemá dostatek informací o možnostech spoření v této době - zajímavých možností je mnoho).
Inflace nebere konce 😬. 
A vzhledem k tomuto, že neustále rostoucí inflace vklady českých domácností výrazně znehodnocuje, hledají lidé atraktivnější možnosti zhodnocování peněz. Delší dobu se tak na špici oblíbenosti drží investice do drahých kovů.
Nejméně oblíbené v této době (což je dobře) je tzv. spoření do matrace, které stabilně preferuje zhruba čtvrtina až pětina lidí.🥴 Což je hodně.
Jak jsou na tom nyní spořicí účty?
Jsou výhodné kryptoměny?
Je dobré investovat do akcií, fondů, etf?
Nemáte dostatek informací a rádi by jste byli v obraze a měli své investice v pořádku a správně nastavené? 
 ☎️☎️778 888 545 ☎️☎️

#financniporadce #financnianalyza #financnigramotnost #profesional #analytik #poradenstvi #kvalita #klient #komodity #investice #inflace #penize #ekonomika #zajisteni #rodina #rizika #majetek #budoucnost #bezpecnostnisbor #zasahovajednotka #antiterroracademy #sport #hypoteka #policiecz