Diverzifikace? Nutnost!

09.06.2022

Jeden z nejdůležitějších aspektů investování je bezpochyby diverzifikace portfolia. Jde konkrétně o proces, jehož cílem je rozložení vašich investičních aktivit mezi investice různých typů nebo kategorií. Diverzifikace je nedílnou součástí investování, jelikož i ten nejlepší investor nedosahuje stoprocentní úspěšnosti.


Když se mu pak náhodou nějaká investice nevyvede, bude to mít na jeho diverzifikované portfolio jenom malý dopad. Pokud například zainvestujete všechno do Tesly a samotná hodnota jejích akcií poklesne, pak riskujete, že přijdete o všechno. Se správnou diverzifikací by se vám tohle stát nemělo. Výnosy jako takové z diverzifikovaného portfolia budou sice nižší, avšak nevsadíte vše na jednu kartu.


V této době je diverzifikace velice důležitá a měla by být zavedena u každého klienta, kterému záleží na ochraně vlastních investic ( svéhomajetku). Často klienti mají všechny finance na jednom účtě (běžný, spořicí) a jejich reakce je vždy stejná. Já to chci mít jednoduché, k dispozici, nevěřím ničemu, nerozumím tomu, v minulosti jsem se spálil dost atd..
🔥JE TO TAKTO SPRÁVNĚ🔥
😉JISTĚ, ZE NENÍ ALE SVĚDČÍ TO O ŠPATNÉ PRÁCI STÁVAJÍCÍHO FINANČNÍHO PORADCE A NEBO ŽÁDNÉHO VŮBEC NEMAJÍ😉

ŘEŠENÍ JE JEDNODUCHÉ ☎️ 778 888 545 A 👀 SE NA TO SPOLEČNĚ

#financniporadce #financnianalyza #financnigramotnost #investice #diverzifikace #sporeni #inflace #finance #rodina #rezerva #hasici #armada #vojak #policiecz #zasahovajednotka