Dokáži vám pomoci

07.06.2022
Současná doba není rozhodně lehká a je tak nutné na ni reagovat. Vaše stávající spořicí produkty Vám velmi dobře sloužily v "klidných" dobách. Teď je však nejvyšší čas udělat změny❗️
Inflace v současnosti dosahuje výše 14,2 % a předpokládá se, že se vyšplhá ještě výše. Dle guvernéra České národní banky inflace, tedy znehodnocení Vašich úspor, v následujících měsících dosáhne hladiny cca 15 % i více.
Pojďme se podívat, co inflace dělá s Vašimi úsporami. Pokud máte nyní naspořených 100 000 Kč, za rok si za ně při inflaci 15 % koupíte jen to, co dnes stojí přibližně 85 000 Kč. Jestliže období takové inflace bude trvat déle, za deset let budou mít Vaše úspory hodnotu jen přibližně cca 25 - 30 000 Kč.
Proti tomuto zloději Vám může pomoci fyzické zlato, které hodnotu dlouhodobě uchovává. Proto je zlato v období vyšší inflace, v dobách krizí a ekonomických problémů ověřeným bezpečným majetkem. Svůj boj proti znehodnocení Vašich úspor můžete vyhrát.😉 Jen je potřeba začít ihned.
Pokud chcete vědět více, kontaktujte mě. 👍Dokážu Vám zajistit nejlepší a dostupné řešení.🤝
#financniporadce #financnigramotnost #zlato #stribro #komodity #investice #sporeni #penize #penze #rodina #rezerva #czechrepublic🇨🇿 #brno #hasici ##policiecz #izs #bezpecnostnisbor #zasahovajednotka #armada