Pojištění nemovitosti, domácnosti i odpovědnosti

08.06.2022
Pojištění nemovitosti se vztahuje na veškerý nemovitý majetek, který jen tak nevezmete a nepřemístíte. Kryje škody způsobené na bytě, domě nebo rekreační chatě. Vztahuje se ale také na stavební materiál, nebytové prostory a společné části domu a spoluvlastnický podíl v případě bytového domu.
Pojištění domácnosti chrání veškeré domácí spotřebiče, nábytek i vaše osobní věci a elektroniku – například počítač, foťák, cennosti, knihy nebo starožitnosti. Kromě vybavení bytu kryje pojištění domácnosti i škody způsobené třeba na vašem kole, lyžích a dalším drahém sportovním vybavení.
Pojištění odpovědnosti vás ochrání při újmách, které přivodíte třetí osobě ve svém běžném životě nebo v zaměstnání. Pokryje za vás výdaje při úhradě způsobené škody, ať již vznikla náhodou či vlastní nerozvážností.
 😉STÁLE MUSÍM PŘIPOMÍNAT😉
 ‼️MĚJTE SPRÁVNĚ NASTAVENÉ POJISTNÉ ČÁSTKY‼️ 
 ‼️PRAVIDELNĚ AKTUALIZUJTE SVÉ SMLOUVY‼️
 ☎️ 778 888 545 a 👀 se vám na 📜

#financniporadce #financnianalyza #pojištění #profesional #pojistneplneni #pojistenimajetku #pojistenivozidel #firemnipojisteni #havarie #hypoteka #uver #rodina #rizika #majetek #happy #policiecz #armada #zachrannasluzba #zasahovajednotka #hasici #izs