Z nespokojenosti k jistotě

26.03.2024

Mladá klientka hledá spolehlivého partnera pro správu financí

Nedávno se na mě obrátila mladá klientka, paní Jana, s prosbou o pomoc s revizí stávajících smluv a nastavením dlouhodobé spolupráce v oblasti financí. Paní Jana do té doby spolupracovala s jiným poradcem, avšak s jeho přístupem a profesionalitou nebyla spokojena.🤨

Nesrozumitelné smlouvy a neosobní přístup

Paní Jana popsala, že se s ní minulý poradce nebavil o jejích cílech a potřebách, ale pouze jí předkládal k podpisu různé produkty, které pro ni dle jejího názoru nebyly vhodné. Smlouvy, které paní Jana podepsala, pro ni byly nesrozumitelné a necítila se komfortně v situaci, kdy se na svého poradce nemohla obrátit s dotazy.

Hledání spolehlivého partnera

Paní Jana se na mě obrátila 🤔na doporučení své kamarádky, která se mnou dlouhodobě spolupracuje a je s mými službami spokojena. Hledala spolehlivého partnera, se kterým by mohla otevřeně komunikovat o svých financích a cílech a který by jí pomohl s jejich dosažením.

Analýza smluv a individuální plán

Po prostudování 🧐stávajících smluv paní Jany jsem s ní podrobně prodiskutoval jejich obsah a navrhl jsem kroky, jak je optimalizovat a ušetřit tak peníze. Zároveň jsem s# paní Janou sestavil individuální finanční plán, který reflektuje její cíle a životní situaci.

Dlouhodobá spolupráce a důvěra

Paní Jana oceňuje 👍můj transparentní a individuální přístup. Vždy se snažím s klienty komunikovat srozumitelně a dbám na to, aby rozuměli všem produktům a službám, které jim doporučuji. Paní Jana se nyní cítí komfortně a jistě, protože ví, že se na mě může kdykoliv obrátit s dotazy a s prosbou o pomoc.

Příběh paní Jany ukazuje, jak důležité ☝️je najít si spolehlivého partnera pro správu financí. Kvalitní finanční poradce vám pomůže s dosažením vašich cílů, ušetří vám peníze a zajistí vám klidný spánek.

 

Máte i vy pocit, že se v oblasti financí ztrácíte? Neváhejte se na mě obrátit a já vám rád pomohu❗️


#spoluprace #finance #zivot #pomoc #profesional #poradce #doporuceni #sdilej #rozum #brno #czech #instagram #pribeh #komfort #radost