!!!Zájem o zlato enormně roste!!

31.03.2022

Vážená paní ...,
Vážený pane ...,
současná doba není rozhodně lehká a je tak nutné na ni reagovat. Vaše stávající spořicí produkty Vám velmi dobře sloužily v "klidných" dobách. Teď je však nejvyšší čas udělat změny!
Inflace v současnosti dosahuje výše 11,1 % a předpokládá se, že se vyšplhá ještě výše. Dle guvernéra České národní banky inflace, tedy znehodnocení Vašich úspor, v následujících měsících dosáhne hladiny 14 %.
Pojďme se podívat, co inflace dělá s Vašimi úsporami. Pokud máte nyní naspořených 100 000 Kč, za rok si za ně při inflaci 10 % koupíte jen to, co dnes stojí přibližně 90 000 Kč. Jestliže období takové inflace bude trvat déle, za deset let budou mít Vaše úspory hodnotu jen přibližně 38 000 Kč.
Proti tomuto zloději Vám může pomoci fyzické zlato, které hodnotu dlouhodobě uchovává. Proto je zlato v období vyšší inflace, v dobách krizí a ekonomických problémů ověřeným bezpečným majetkem. Svůj boj proti znehodnocení Vašich úspor můžete vyhrát. Jen je potřeba začít ihned.
Pokud chcete vědět více, kontaktujte mě. Dokážu Vám zajistit nejlepší a dostupné řešení.
S úctou

David Strnad
privátní finanční specialista

#financniporadce #komodity #zlato #investice #inflace #uspory  #sporeni #finance #penize #majetek #stari #zajisteni #jistota