Novinky a zajímavosti

Není třeba se stresovat😬 nad tím, že nerozumíte🤔 pojistným smlouvám/ finančním produktům📜. Mějte svého dlouhodobého specialistu na tyto záležitosti. 🤝👍

V poslední době se v praxi stále častěji setkávám s dotazy zaměstnavatelů na možnost přispět 💰svým zaměstnancům na různé druhy pojištění📜. A také zda si mohou majitelé firem (zaměstnaní ve vlastní firmě) přispívat📃💰 taktéž na pojištění 💵atd.. Zodpovídám stále více těchto dotazů a proto jsem se rozhodl v krátkosti to dát do pár vět.

Člověk nesledující situaci na finančním trhu je zmaten. Informací mnoho ale jsou to ty správné co potřebujete? Máte nastaven finanční plán? Je dobré spolupracovat s tím komu na Vás záleží.

Správné nastavení pojistky u rizikových skupin je obtížné a zodpovědné. Ne vždy ale každý k tomuto přistupuje stejně jako já. Vyhodnocuji vždy mnoho informací aby pojištění odpovídalo přesně tomu co klient potřebuje- ne co potřebuji já a nebo nějaká společnost.

Investování je cestou ke zhodnocení peněz, které by jinak postupně ztrácely svou hodnotu. Možností, jak investovat, je mnoho. Každý investor si tak může vybrat, o jak vysoké zhodnocení usiluje a jakou míru rizika chce nést.

Rozhodnutí uzavřít životní pojištění by nejprve měla předcházet otázka, proč chceme životní pojištění sjednat. Potřebujeme je pouze na zajištění leasingu, krátkodobého úvěru, hypotéky či pro finanční zajištění dětí a rodinných příslušníků v případě, že by "se s námi něco stalo"?

Čas⌚ nakupovat zlato💰. inflace je zde a je třeba doplnit své investiční portfolio i o komodity.👍🤝

Stále více lidise zajímá o to jaká je nyní inflace a jaká bude. Je obtížné odpovědět jaká bude, protože tu kouzelnoukoili nemám ale jedno vím. Bude vyšší a je třeba své finance chránit.